Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Recenzje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Recenzje. Pokaż wszystkie posty

środa, 7 grudnia 2016

Recenzja szkicownika Lilla Lou Happy New Year

Witam Wszystkich!!!
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją nowego szkicownika Lilla Lou
Happy New Year.

Ten oraz dwa inne szkicowniki (może je także zrecenzuje ^^) dostałam pocztą, gdyż w środku możecie zobaczyć moje prace.

piątek, 8 lipca 2016

Baśniobór Gwiazda Wieczorna Wschodzi- recenzja

Witam Wszystkich!!!
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną już recenzją książki na tym blogu.
Tym razem będzie to następna część Baśnioboru, uwielbianej przeze mnie serii 
Baśniobór Gwiazda Wieczorna Wschodzi

niedziela, 26 czerwca 2016

Wszystko o ,,Igrzyskach Śmierci''

Witam Wszystkich!!!
Postanowiłam napisać Bardzo długiego posta.
Nie chciałam dodawać recenzji osobno z każdego tomu książek, lecz wyrazić swoją opinie na ich temat w jednym, dłuższym poście.
Pojawi się tu też moja opinia na temat ekranizacji jak i mały bonus, ale o tym pod koniec.
Może zaczniemy od samego początku czyli od książek.

1. Igrzyska Śmierci

poniedziałek, 23 maja 2016

Recenzje- ,,Baśniobór''

Witam Wszystkich!!!
Bardzo przepraszamy za tak długą przerwę ale przez ostatni miesiąc nie miałyśmy czasu na nic oprócz nauki.
Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z czymś zupełnie nowym czyli z recenzjami. Oczywiście nie będą to recenzje wyłącznie książek ale także i filmów i przyborów plastycznych.
Jednak dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję jednej z moich ulubionych książek.
Nie przedłużając zaczynam.

Rodzeństwo Kendra i Seth mają spędzić wakacje u dziadka. Nie są tym zachwyceni. Dziadek wita ich całą serią zakazów i przestróg. Okazuje się jednak, że ten dziwny staruszek pełni bardzo ważną funkcję- jest strażnikiem niezwykłej krainy, Baśnioboru. Przez wieki Baśniobór był schronieniem czarodziejskich istot, żyjących według pradawnych reguł. Do dziś zamieszkują go w zgodzie zachłanne trole, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki. Dzieci wcale nie zamierzają słuchać dziadka, który zakazuje zbliżać się im do lasu. Nie wiedzą, że łamiąc zakaz, uwalniają siły zła, którym będzie trzeba stawić czoło. By uratować rodzinę, Baśniobór, a może nawet cały świat. Kendra będzie musiała uczynić to, czego zawsze obawiała się najbardziej...

W książce zakochałam się od pierwszych stron. Chociaż na początku może się wydawać, że powieść jest przewidywalna, fabuła zbyt nijaka a całość po prostu dziecinna, Lecz ja mam wogóle inne zdanie.
Może zaczniemy od początku czyli od okładki.